RATU, Rafał Turek, Ratownictwo medyczne, Piaseczno, ratonik medyczny piaseczno

STRONA W BUDOWIE

RATU,strona główna,piaseczno,ratownik piaseczno,ratownictwo medyczne piaseczno

Partnerzy

Partner RATU szkolenia pierwsza pomoc Piaseczno

Piaseczno

     Celem szkolenia MEDYCYNA DLA RODZINY jest pomoc współczesnym rodzinom    w zrozumieniu najczęściej spotykanych dolegliwości i chorób, które przytrafiają się nam i naszym dzieciom.

 

      Często gubimy się w sytuacjach, kiedy dziecko nagle dostanie gorączki, wymiotów, albo kiedy babcia od wielu lat leczona na serce zemdleje. Dobrze wiemy, że system opieki zdrowotnej nie jest na tyle wydolny, aby zapewnić nam dostęp do specjalistów      i informacji medycznej przez całą dobę. Obszerny rynek bezpiecznych preparatów       „na wszystko” również nie ułatwia nam podjęcia decyzji, zwłaszcza po przeczytaniu na ulotce dziesiątek przeciwwskazań.

 

    Na naszym szkoleniu nauczymy Państwa, jak ocenić stan ogólny dziecka przy takich dolegliwościach jak wysoka temperatura, biegunka, bóle brzucha czy wymioty. Ponadto, dowiedzą się Państwo jakie objawy świadczą o stanie zagrożenia życia lub zdrowia          u osób dorosłych oraz w wieku podeszłym, jak rozpoznać udar mózgu i kiedy podejrzewać zawał serca.  

       Opowiemy również o tym, jakie są Państwa prawa jako pacjentów, jak w możliwie krótkim czasie dostać się do specjalisty, oraz jakie są obowiązki lekarza pierwszego kontaktu.

 

     Dziś przygotowaliśmy szkolenie również dla Państwa, gdyż wiemy, że osoby nie związane z medycyną zawodowo chcą posiadać podstawową wiedzę i czuć się bezpiecznie. Głęboko wierzymy, że po naszym szkoleniu będą Państwo z medycyną na „Ty” :-)

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Zespół RATU.